[KWC] KnotWeed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[KWC] KnotWeed

Fórum cechu KnotWeed!
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Demon :)

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Demon
Páže
Páže



Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 14. 01. 08
Age : 31
Location : niekde pri piestanoch...myslim ze sa ta dedinka vola Banka :P

Demon :) Empty
PříspěvekPředmět: Demon :)   Demon :) Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 9:34 pm

Cavko Smile tak na tej fotke som ako "nebezpecny emak" hehe lol!
len sa mi plzz nesmejte Embarassed Smile uff ja si uz nepametam kedy som sa dostal do gildy...ale bol som tu ako treti Smile este si pametam ako sme si robili tazku hlavu ze na vojny je nas malo..ale esteze sa to tu trosku rozrastlo..som rad Smile
Návrat nahoru Goto down
Count Boterius
Lord
Lord
Count Boterius


Po?et p?ísp?vk? : 87
Join date : 04. 01. 08
Age : 38
Location : Bratislava

Demon :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon :)   Demon :) Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 12:34 am

Keby ste chceli vediet ako som dotiaho demona tak tu to napisem geek

hmm zacalo to asi tak že mily demon bol celkom slusna pokladnicka Very Happy tak som ho zacal napadat...raz mi napisal spravu, že mam uplne stastie že ho napadam vtedy ked setri..a ja som si vsimnul že je celkom dobrý a že co robi v takej divnej gilde..(podobnost s veronikou je cisto nahodna Razz) tak sme si chvilu vypisovali a bol u nas ako prvý riadni clen ktorého sme nalakali Very Happy

Ad. EMO: Aj ja som tu mal chvilu fotku na ktorej som bol Emák...cooool...len ja som vyzeral ako sajfa potom Very Happy
Ad. EMO 2 : pocuvam My chemical romance (mrzi ma že som nebol na ich koncerte v BA)
afro
Návrat nahoru Goto down
Demon
Páže
Páže



Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 14. 01. 08
Age : 31
Location : niekde pri piestanoch...myslim ze sa ta dedinka vola Banka :P

Demon :) Empty
PříspěvekPředmět: :)   Demon :) Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 9:00 am

no MCR su dobri ale ja radsej metal Razz SlipKnot, Bullet For My Valentine, Children Of Bodom.....sem tam Linkin Park...
a do BA som chcel tiz ist na MCR ale rodicia bedovolili... no co uz
Návrat nahoru Goto down
Demon
Páže
Páže



Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 14. 01. 08
Age : 31
Location : niekde pri piestanoch...myslim ze sa ta dedinka vola Banka :P

Demon :) Empty
PříspěvekPředmět: aaaaaa   Demon :) Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 10:42 pm

Evil or Very Mad no ludia nenasralo by vas keby pridete domov, zapnete knightfight pozriete sa kolko ste si zarobili v hostinci a presne v tom okamihu vas niekto napadne a ukradne vam to zlato ktore ste sa cely tyzden snazili udrzat na nule??? ach boze Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Niektori jedinci to stastie maju....ze count boterius Very Happy:D
neviem ci ste ma pochopili ale som taky nastvany ze neviem co pisem!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Abis Kliminur
Páže
Páže
Abis Kliminur


Po?et p?ísp?vk? : 23
Join date : 08. 01. 08
Age : 38
Location : BA - Petržálka :)

Demon :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon :)   Demon :) Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 12:11 am

Demon napsal:
Evil or Very Mad no ludia nenasralo by vas keby pridete domov, zapnete knightfight pozriete sa kolko ste si zarobili v hostinci a presne v tom okamihu vas niekto napadne a ukradne vam to zlato ktore ste sa cely tyzden snazili udrzat na nule??? ach boze Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Niektori jedinci to stastie maju....ze count boterius Very Happy:D
neviem ci ste ma pochopili ale som taky nastvany ze neviem co pisem!! Very Happy

LOOOL lol! Very Happy no to by som teda nechcel.. What a Face ale ze konecne si sa rozhybal - xixi.. nazdar Razz
a ten kto ti ukradol peniazky dufam nebol nik z gildy proti ktorej vedieme vojnu scratch
Návrat nahoru Goto down
Demon
Páže
Páže



Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 14. 01. 08
Age : 31
Location : niekde pri piestanoch...myslim ze sa ta dedinka vola Banka :P

Demon :) Empty
PříspěvekPředmět: :D   Demon :) Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 8:34 am

ee nebolo z gildy s ktorou mame vojnu....bola to zas ta [TMA]Aerandir alebo jak sa vola..teraz ma minimalne dalsi tyzden nenecha napokoji svina jedna Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Count Boterius
Lord
Lord
Count Boterius


Po?et p?ísp?vk? : 87
Join date : 04. 01. 08
Age : 38
Location : Bratislava

Demon :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon :)   Demon :) Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 1:44 pm

to je pravda že ta nenecha na pokoji...ale nakoniec zisti že to bola nahoda a pojde utocit na iných...
inak keby sa to s nou opakovalo..že by bola schopna ta prepadavat vždy ked vyjdes z hostinca daj mi vediet...lebo daktori hraci si vedia vytvorit NIECO (kedže nie som informatik neviem co:D) co im pomaha napadat hracov hned potom ako kliknu na hostinec...toto už riesili na fore...hmmm ale myslim si že to bola skor nahoda Razz..ale aj tak keby sa to opakovalo daj vediet...Wink
Návrat nahoru Goto down
Veronika11v
Páže
Páže
Veronika11v


Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 03. 01. 08
Age : 37
Location : Skalica aj Bratislava;)

Demon :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon :)   Demon :) Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:41 pm

Mno ahoj synček Smile))))
vitám ťa aj ja, aj keď troška oneskorene, lebo predsa, skúšky sú skúšky a veľmi som nemala času Smile
Tak dúfam, že mi to prepáčiš Smile
Som rada, že sme sa tu takto všetci zišli Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Demon :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Demon :)   Demon :) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Demon :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
[KWC] KnotWeed :: Členové gildy-
Přejdi na: