[KWC] KnotWeed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[KWC] KnotWeed

Fórum cechu KnotWeed!
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Madmoiselle veronique11v

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Veronika11v
Páže
Páže
Veronika11v


Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 03. 01. 08
Age : 37
Location : Skalica aj Bratislava;)

Madmoiselle veronique11v Empty
PříspěvekPředmět: Madmoiselle veronique11v   Madmoiselle veronique11v Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 12:02 pm

Tak ja som vstúpila do gildy... ehm.... mno..... dakedy pred Vianocami..... dakedy okolo 20.12. ak si dobre pamätám, ale so spomínaním by mi asi viac pomohli moji vyšší a skúsenejší kolegovia z gildy Smile
Návrat nahoru Goto down
Count Boterius
Lord
Lord
Count Boterius


Po?et p?ísp?vk? : 87
Join date : 04. 01. 08
Age : 38
Location : Bratislava

Madmoiselle veronique11v Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madmoiselle veronique11v   Madmoiselle veronique11v Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 12:37 am

Veronika11v napsal:
Tak ja som vstúpila do gildy... ehm.... mno..... dakedy pred Vianocami..... dakedy okolo 20.12. ak si dobre pamätám, ale so spomínaním by mi asi viac pomohli moji vyšší a skúsenejší kolegovia z gildy Smile

jaaaj veronika...s tebou to bola sranda....sme si ta nasli v gilde a prilakali:P (to by sa oficialne nemalo...ale neodolali sme pokuseniu že stracas energiu v takej slabej gilde:P) geek
anooo prisla si k nam niekedy pred vianociami....ako prva dama budes mat vždy prvu ochutnavku vina po vítazstve po vojne;)
Návrat nahoru Goto down
Veronika11v
Páže
Páže
Veronika11v


Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 03. 01. 08
Age : 37
Location : Skalica aj Bratislava;)

Madmoiselle veronique11v Empty
PříspěvekPředmět: no na to si posvietim!! ;))))   Madmoiselle veronique11v Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 11:55 am

Eeeeeeeeeeeeeej, tak toto si nemal pred Veroničkou spomínaťSmile)))
:DDDD Vieš, ja rada chytám za slovíčka a čo keď to vínko budem požadovať? haa? Smile)))
Ale prilákali ste ma vďaka mojej malej chybičke, že som omylom klikla a napadla kolegu D.A. a tomu som darovala niekoľko málo koruniek na váš hrad Smile Takže už touto dobročinnou akciou z mojej strany som vám nedala spať a proste ste ma museli mať, vy moji statoční chlapci I love you
Návrat nahoru Goto down
Count Boterius
Lord
Lord
Count Boterius


Po?et p?ísp?vk? : 87
Join date : 04. 01. 08
Age : 38
Location : Bratislava

Madmoiselle veronique11v Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madmoiselle veronique11v   Madmoiselle veronique11v Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 1:09 pm

hehe Cool si nas odhalila...vies ked už nam neikto pomohol peniazkami rozsirit nasu obrovsku vinicu..kde dominuju vina značky vinanza a Tokaj...jaaj geek
no nepozveme ta ako sa vynima novy sud za tovje peniazky:P
Návrat nahoru Goto down
Death Angel
Lord
Lord
Death Angel


Po?et p?ísp?vk? : 82
Join date : 04. 01. 08
Age : 37
Location : Vráble - Bratislava (ŠD Družba) :)

Madmoiselle veronique11v Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madmoiselle veronique11v   Madmoiselle veronique11v Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 3:57 pm

Kokos ... ako si mohol napisat Vinanzu s malym v ?????? Evil or Very Mad

Ale podme k veci, pravda, pravda ... jedneho krasneho dna len pozeram ... a ... ktoze ma to napadol??? Bolo to okolo 46 zlatych, co som ziskal (myslim). Kedze som "gentleman" od kosti, podakoval som sa tejto milej osobke za dar Wink A za par dni mi pise Boter, ze pisal som si s tou, co ta napadla ... a nejak ju zlakal. A vsetci sme sa tesili, ze po Demonovi mame dalsieho clena, ktory sa k nam pradal slobodne a dobrovolne ... SmileSmile

PS: Mam taky pocit, ze som ta parkrat napadol este predtym ... ale psssttt Embarassed o tom sa nevie

afro afro afro
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Madmoiselle veronique11v Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madmoiselle veronique11v   Madmoiselle veronique11v Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 5:58 pm

Koukám, že nábor nových členů by vydal na knižní vydání. sunny
Návrat nahoru Goto down
Count Boterius
Lord
Lord
Count Boterius


Po?et p?ísp?vk? : 87
Join date : 04. 01. 08
Age : 38
Location : Bratislava

Madmoiselle veronique11v Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madmoiselle veronique11v   Madmoiselle veronique11v Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 1:51 pm

hehe....veronika takžeeee tebe sa nepači byt rytierom... tongue
V dobe nadvlády sily meča bojovali na poly krvi len rytieri odetí v ťažkých zbrojoch...jedina žena ktorá sa chcela postaviť zaužívanej tradicíí mužskej "roboty" zabíjať bola Fantagiro Very Happy
udatne bojovala proti rytierom a nikto si nevšimol že je žena...v rámci našej gildy možes byt veroniky prave takáto bojovníčka:P a možes si ako fantagiro najist udatneho rytiera ktorého poraziš a potom ho zvediešVery Happy
(medzi myslienka: cital som na fore pre KF, že jedna holka navrhla ako spestrenie hry SVADBU:P)
ale kludne ti možeme priradiť aj iný Titul...first lady.... geek
daj navrh....alebo sa D.A. rozhodneme nieco pekne ti pridelit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Death Angel
Lord
Lord
Death Angel


Po?et p?ísp?vk? : 82
Join date : 04. 01. 08
Age : 37
Location : Vráble - Bratislava (ŠD Družba) :)

Madmoiselle veronique11v Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madmoiselle veronique11v   Madmoiselle veronique11v Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 2:18 pm

To nie je zle spestrenie SmileSmile Ale otazka znie, kto ju v tomto virtualnom svete poziada o ruku??? A ci by niekoho z nas chcela mat za virtualneho manzela??? I love you I love you I love you
Návrat nahoru Goto down
Veronika11v
Páže
Páže
Veronika11v


Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 03. 01. 08
Age : 37
Location : Skalica aj Bratislava;)

Madmoiselle veronique11v Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madmoiselle veronique11v   Madmoiselle veronique11v Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 9:00 pm

Hmmmmmmmmmmm,
no chlapci cyclops moji ....... : )
Vidím že sa vám donieslo do uší veľa vecí - a pravdivé sú, pravdivé veru:)
Taakžeee - svadbu? to samozrejme Smile Ale radšej len teraz virtuálnu, tú naozajstnú až keď bude s kým, keď bude za čo a keď bude čas, takže cca až keď uplynie 10 rokov : ) afro
A virtuálna svadba by sa mi veľmi páčila tiež, ale usúďte, no.. ako to povedať Smile Z toľkých udatných rytierov si vyberať..... keď.. no... ja by som rovno chcela s vami tromi mojimi veľkými hrdinami Embarassed
A first lady queen - to sa mi mooooooooc páči : ))
Návrat nahoru Goto down
Death Angel
Lord
Lord
Death Angel


Po?et p?ísp?vk? : 82
Join date : 04. 01. 08
Age : 37
Location : Vráble - Bratislava (ŠD Družba) :)

Madmoiselle veronique11v Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madmoiselle veronique11v   Madmoiselle veronique11v Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 9:58 pm

Nuz, myslim, ze tento problem ani nie je problem. First Lady je predsa vzdy manzelkou krala - King ... A kto je v nasej gilde uz od zaciatku menovany ako King???? Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Veronika11v
Páže
Páže
Veronika11v


Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 03. 01. 08
Age : 37
Location : Skalica aj Bratislava;)

Madmoiselle veronique11v Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madmoiselle veronique11v   Madmoiselle veronique11v Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 12:20 am

Death Angel napsal:
Nuz, myslim, ze tento problem ani nie je problem. First Lady je predsa vzdy manzelkou krala - King ... A kto je v nasej gilde uz od zaciatku menovany ako King???? Smile Smile Smile

Takže sa ku mne dobrovoľne hlásiš, hej?Smile)))) What a Face

Tak už sadám vedľa teba na trón a kradnem ti žezlo afro Wink))

A díky moc inak Smile
Návrat nahoru Goto down
Death Angel
Lord
Lord
Death Angel


Po?et p?ísp?vk? : 82
Join date : 04. 01. 08
Age : 37
Location : Vráble - Bratislava (ŠD Družba) :)

Madmoiselle veronique11v Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madmoiselle veronique11v   Madmoiselle veronique11v Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 2:30 am

Som pocteny, ze prijimas a sadas si Smile a zezlo ti kludne prenecham ... totizto, ked drzim v rukach moju sekeru (ako sa to docitate v mojom profile), nie je uz miesta pre zezlo. V druhej ruke totiz drzim pivo Razz ...
Návrat nahoru Goto down
Count Boterius
Lord
Lord
Count Boterius


Po?et p?ísp?vk? : 87
Join date : 04. 01. 08
Age : 38
Location : Bratislava

Madmoiselle veronique11v Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madmoiselle veronique11v   Madmoiselle veronique11v Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 2:51 pm

farao takže tu mame kralovský pár kde sa už aj žezla podávajú....ale zas ako dobre vieme v nasej gilde vladne parlamentna monarchia..preto mam hlavne slovo v gilde ja ako LORD parlamentu....mam vacsiu moc nez D.A. (dufam že mi teraz neznici admin prava:P)
geek
Návrat nahoru Goto down
Death Angel
Lord
Lord
Death Angel


Po?et p?ísp?vk? : 82
Join date : 04. 01. 08
Age : 37
Location : Vráble - Bratislava (ŠD Družba) :)

Madmoiselle veronique11v Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madmoiselle veronique11v   Madmoiselle veronique11v Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 3:45 pm

Vsoko rúbe tento mladík neskúsený v bojoch ... SmileSmile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Madmoiselle veronique11v Empty
PříspěvekPředmět: Re: Madmoiselle veronique11v   Madmoiselle veronique11v Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Madmoiselle veronique11v
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
[KWC] KnotWeed :: Členové gildy-
Přejdi na: